Rex
Rex

Kontakta oss

Hör av dig

hello@businessandemotions.se

Jobba här

Praktik

Jobb

Besök oss

Hvitfeldtsgatan 4
411 20 Göteborg

Vi är Business & Emotions

staff

Peter Karlsson

Creative director/CEO

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

0733205236

Peter@businessandemotions.se

staff

Lars Nyberg

Creative planner

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

0709107788

Lars@businessandemotions.se

staff

Linn Mattsson

Project manager

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

0760256554

Linn@businessandemotions.se

staff

Emma Nyberg

Project manager

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

0701464500

Emma@businessandemotions.se

staff

Hanna Samara

Copywriter

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

0704157677

Hanna@businessandemotions.se

staff

Simon Chekroun

Copywriter

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

Simon@businessandemotions.se

staff

Julia Fransson

Art director

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

0730516898

Julia@businessandemotions.se

staff

Viktor Almqvist

Multidisciplinary media producer

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

Viktor@businessandemotions.se

staff

Linda Ekwall

Social media manager

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

0768748491

Linda@businessandemotions.se

staff

Oscar Trollhag

Fullstack web developer

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"

0762729913

Oscar@businessandemotions.se

staff

Brutus

HR (Hund Representant)

"Citatet kommer här här kommer citatet, det sträcker sig kanske över två rader"